Custom Event Setup

×

Click on the elements you want to track as custom events. Selected elements will appear in the list below.

Selected Elements (0)
    Holiday Sale - Voomy Naar inhoud
    10% korting tijdens de Herfst Sale

    Kortingscode gekopieerd

    Plak jouw kortingscode bij het afrekenen

    Zoeken
    VoomyVoomy
    • Land

    • Zoeken
    • Inloggen
    • Winkelwagen
      0 artikelen 0
    • Herfst Sale
    • Stekkerdozen
    • Verdeelstekkers
    • Reisstekkers
    • Powerbanks
    • Snelladers
    • Laptop Stands
    • Draadloze Opladers
    • Hubs
    • Kabels
    • Autoladers
    • Bundel & Bespaar
    • Over Voomy
    • Veelgestelde vragen
    • Zakelijk inkopen
    • Contact

    Land

    Account

    Winkelwagen

    0
    0

    Je winkelwagen is leeg

    Doorgaan met winkelen

    Cadeau's onder de €25

    Cadeau's onder de €50

    De Voomy Categorieën

    Reisstekkers
    Verdeelstekkers
    Stekkerdozen
    Powerbanks
    Snelladers
    Draadloze Opladers
    Hubs
    Kabels

    December favorieten

    Alles bekijken
    Herfst Sale
    Voomy Power S20 - 65W Stekkerdoos 2 USB-C, 2 USB-A & 2 EU 4000W - Wit
    Voomy Power S20 - 65W Stekkerdoos 2 USB-C, 2 USB-A & 2 EU 4000W - Wit5.0
    Aanbiedingsprijs€39,99
    5.0
    Herfst Sale
    Voomy Travel Y628 - Wereldstekker - 200+ Landen - 28W Snellader - 3 USB-C 2 USB-A poorten - Space Gray/Blauw
    Voomy Travel Y628 - Wereldstekker - 200+ Landen - 28W Snellader - 3 USB-C 2 USB-A poorten - Space Gray/Blauw4.8
    Aanbiedingsprijs€26,99
    4.8
    Herfst Sale
    Voomy Power S20 - 20W Stekkerdoos 2 USB-C, 2 USB-A & 2 EU 4000W - Zwart
    Voomy Power S20 - 20W Stekkerdoos 2 USB-C, 2 USB-A & 2 EU 4000W - Zwart4.5
    Aanbiedingsprijs€29,99
    4.5
    Herfst Sale
    Voomy Wireless W3S - 3-in-1 Draadloze Oplader (15W Snellader) - Opvouwbaar - Wit
    Voomy Wireless W3S - 3-in-1 Draadloze Oplader (15W Snellader) - Opvouwbaar - Wit4.6
    Aanbiedingsprijs€37,99
    4.6
    Herfst Sale
    Voomy Charge P620 - 20.000 mAh Powerbank - Ingebouwde Kabels - 22.5W Snelladen
    Voomy Charge P620 - 20.000 mAh Powerbank - Ingebouwde Kabels - 22.5W Snelladen4.6
    Aanbiedingsprijs€29,99
    4.6
    Herfst Sale
    Voomy Power S100 - 100W Stekkerdoos 3 USB-C & 2 USB-A 4000W Wit
    Voomy Power S100 - 100W Stekkerdoos 3 USB-C & 2 USB-A 4000W Wit4.4
    Aanbiedingsprijs€59,99
    4.4
    Herfst Sale
    Voomy Power Cube S5 - Stekkerdoos 4 USB-A & 5 EU - Zwart
    Voomy Power Cube S5 - Stekkerdoos 4 USB-A & 5 EU - Zwart4.7
    Aanbiedingsprijs€28,99
    4.7
    Herfst Sale
    Voomy Travel Y20 - Reisstekker Wereld - 170+ Landen - 4 USB Poorten - Wereldstekker Universeel - Zwart
    Voomy Travel Y20 - Reisstekker Wereld - 170+ Landen - 4 USB Poorten - Wereldstekker Universeel - Zwart4.5
    Aanbiedingsprijs€25,99
    4.5
    Uitverkocht Herfst Sale
    Voomy Split X4 2.0 - Verdeelstekker 2 USB-A, 1 USB-C & 4 EU - Zwart
    Voomy Split X4 2.0 - Verdeelstekker 2 USB-A, 1 USB-C & 4 EU - Zwart4.7
    Aanbiedingsprijs€28,99
    4.7
    Herfst Sale
    Voomy Wireless W3 - 3-in-1 Draadloze Oplader met 15W Snelladen - Premium Aluminium Design - Zwart
    Voomy Wireless W3 - 3-in-1 Draadloze Oplader met 15W Snelladen - Premium Aluminium Design - Zwart4.0
    Aanbiedingsprijs€39,99
    4.0
    Herfst Sale
    Voomy Wireless W3S - 3-in-1 Draadloze Oplader (15W Snellader) - Opvouwbaar - Zwart
    Voomy Wireless W3S - 3-in-1 Draadloze Oplader (15W Snellader) - Opvouwbaar - Zwart4.7
    Aanbiedingsprijs€37,99
    4.7
    Herfst Sale
    Voomy Charge P11 - Magsafe Powerbank - 10.000 mAh 20W - Wit
    Voomy Charge P11 - Magsafe Powerbank - 10.000 mAh 20W - Wit3.8
    Aanbiedingsprijs€28,99
    3.8
    Herfst Sale
    Voomy Charge M65 - Snellader Oplader 65W - 2 USB-C, 1 USB-A - Zwart
    Voomy Charge M65 - Snellader Oplader 65W - 2 USB-C, 1 USB-A - Zwart4.6
    Aanbiedingsprijs€27,99
    4.6
    Herfst Sale
    Voomy Connect C40 - 240W USB C kabel - 20 Gbps (USB 4.0) - 8K Ultra HD - 1.8 Meter
    Voomy Connect C40 - 240W USB C kabel - 20 Gbps (USB 4.0) - 8K Ultra HD - 1.8 Meter4.6
    Aanbiedingsprijs€12,99
    4.6
    Herfst Sale
    Voomy Power S20 - 65W Stekkerdoos 2 USB-C, 2 USB-A & 2 EU 4000W - Zwart
    Voomy Power S20 - 65W Stekkerdoos 2 USB-C, 2 USB-A & 2 EU 4000W - Zwart4.7
    Aanbiedingsprijs€39,99
    4.7

    Nieuw bij Voomy

    Ontdek onze nieuwste producten

    Meer bekijken
    Herfst Sale
    Voomy Connect C310 - 100W USB-C Kabel – Magnetisch – 1M – Space Grey
    Voomy Connect C310 - 100W USB-C Kabel – Magnetisch – 1M – Space Grey4.4
    Aanbiedingsprijs€14,99
    4.4
    Herfst Sale
    Voomy Connect C610 - 60W USB-C Kabel 1M – Zwart – 2 Stuks
    Voomy Connect C610 - 60W USB-C Kabel 1M – Zwart – 2 Stuks
    Aanbiedingsprijs€11,99
    Herfst Sale
    Voomy Charge P620 - 20.000 mAh Powerbank - Ingebouwde Kabels - 22.5W Snelladen
    Voomy Charge P620 - 20.000 mAh Powerbank - Ingebouwde Kabels - 22.5W Snelladen4.6
    Aanbiedingsprijs€29,99
    4.6
    Herfst Sale
    Voomy Connect C720 - USB-C (USB 3.0) naar USB-A Kabel - 2M – Space Grey
    Voomy Connect C720 - USB-C (USB 3.0) naar USB-A Kabel - 2M – Space Grey5.0
    Aanbiedingsprijs€13,99
    5.0
    Herfst Sale
    Voomy Connect H102 - USB-C naar USB-A Adapter – 4 stuks – Space Grey
    Voomy Connect H102 - USB-C naar USB-A Adapter – 4 stuks – Space Grey4.7
    Aanbiedingsprijs€8,99
    4.7

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Ontvang de beste aanbiedingen en persoonlijk advies.

    Voomy

    • Home
    • Over Voomy
    • Duurzaamheid
    • Zakelijk inkopen
    • Veelgestelde vragen
    • Blog
    • Support
    • Terugroepactie Cube S6

    Service

    • Verzenden & retouren
    • Garantie
    • Bestelling annuleren
    • Affiliate programma
    • Privacy policy
    • Algemene voorwaarden
    • Herroepingsrecht

    Over ons

    Bij Voomy ontwikkelen we producten die het dagelijks leven comfortabel maken. Gemaakt van hoogwaardige materialen en strak qua design.

    Land

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Maestro
    • Mastercard
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • Visa

    © 2026, Voomy. Powered by Shopify